HTLSYSTEMS


HTL Systems Sp. z o. o. zajmuje się produkcją rozmaitych środków dla profesjonalnych odbiorców, o wąskim zakresie specjalizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysoce wydajne środki czystości oraz środki smarne. Autorskie projekty to podstawa naszej działalności. Dzięki nim nasze produkty zdobyły liczne nagrody za innowacyjność oraz były wyróżniane zarówno w kraju, jak i za granicą. W wyniku wieloletnich badań w 2021 roku stworzyliśmy nową serię profesjonalnych produktów skierowaną do szerszego grona świadomych klientów.

Realizując swoje projekty, staramy się stosować nowoczesne metody wytwarzania produktów, jak również nieszablonowe metody związane z ich planistyką. W celu uzyskania, jak najbardziej satysfakcjonujących i spójnych wyników, ten sam zespół odpowiada za prace koncepcyjne, planowanie, produkcję, a nawet dobór opakowań. Mamy w ten sposób pewność, że nasze produkty są pod stałą kontrolą, a każdy pomysł wdrażany jest dużo szybciej, niż przy tradycyjnym podziale zadań.

WIEDZA

To tandem, dzięki któremu możemy efektywnie reagować na potrzeby rynku i naszych kontrahentów. Nabyty przez lata potencjał zaowocował powstaniem marki HTL Systems, która jest kolejnym etapem rozwoju naszego zespołu. Nasza wiedza pozwala nam również realizować wiele projektów outsourcingowych.

DOŚWIADCZENIE

Spółka HTL systems to rezultat prawie dwudziestu lat pracy pod szyldem BWH electric. Przez cały okres działalności nawiązaliśmy współpracę z czołowymi firmami, z wielu różnych branż od automatyki przemysłowej zaczynając, poprzez branżę medyczną, motoryzacyjną, grzewczą, a na gastronomicznej kończąc.

INNOWACJA

To cel, który przyświeca większości podjętych przez nas działań. Realizując nowe projekty lub dopracowując te istniejące, staramy się myśleć nieszablonowo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania były proste i zgodne z zasadami ochrony środowiska i bezpieczeństwa.